Karla Brzobohatá

Nabízíme služby penzionu s celoročním ubytováním ve Strachotíně na jižní Moravě. Kromě ubytování v příjemném prostředí můžete ochutnat i speciality restaurace. Mezi předměty činnosti patří i prádelna, jejíž služby mohou využít nejen hosté penzionu, ale samozřejmě všechny domácnosti i větší podniky.

Robert Štíbr

Baranova 2, 13000 Praha 3 - Žižkov
776377737
Čistírna oděvů a kůže

PRÁDELNA MM s.r.o.

Roháčova 188/37, 13000 Praha 3
602405429
Prádelna na Praze 3 zajistí komplexní služby v oblasti praní, žehlení a mandlování. Služby prádelny jsou zaměřeny převážně na klientelu z oblasti zdravotnických a ubytovacích zařízení (nemocnice, hotely, penziony, restaurace,...), ale o praní, žehlení prádla a mandlování Praha 3 se postaráme i v případě dalších provozů či domácností.

REAL - ING spol. s r.o.

Buchovcova 1602/8, 13000 Praha 3
777627235
Provoz prádelny a čistírny oděvů.||

Jana Matysová

plukovníka Mráze 991/15, 10200 Praha 15
608022102
Poskytujeme veškeré služby čistírny, a to nejen čištění koberců, sedaček a dalšího vybavení domácnosti, ale zabýváme se také mytím interiérů automobilů a dodávek, výloh a prosklených ploch. Máme k dispozici veškeré potřebné přípravky a technologie pro antialergické čištění. Veškeré služby čistírny a čalounictví mají naši klienti nejen z Prahy a okolí k dispozici nonstop.

Kvasinková infekce u psa: Jak ji rozpoznat a léčit?

S kvasinkovou infekcí mezi tlapkami u mě fenky jsem měl dlouho problémy. Zkoušel jsem hypermangan, ocet, léky ...

Amyotrofická laterální skleróza - ALS

Dobrý den, paní Beruško, odkud jste? Můžeme dát síly a dovedností dohromady. Prosím, na Vás e-mail nebo telefo...

Amyotrofická laterální skleróza - ALS

Dobrý den, osobně se starám o pacientka ALS...tato nemoc je neuchopitelná a krutá pro postižené ale i jejich r...

Ovlivňuje bydlení naše duševní zdraví?

Skvělý článek, který připomíná, jak zásadní je prostředí, ve kterém žijeme, pro naše duševní zdraví. Právě v d...

Hodí se tepelné čerpadlo do starého domu?

Když jsme řešili vytápění našeho starého domu, tepelné čerpadlo bylo jednou z možností . :) Nakonec jsme šli d...