Detoxikace plic zahrnuje také  úpravu jídelníčku.

Detoxikace plic: Jak se ubránit nejen koronaviru?

Detoxikace plic může představovat účinnou ochranu proti koronaviru. Čím větší kondice a lepší práce imunitního systému, tím větší má člověk šanci na uzdravení. Protože koronavirus postihuje dýchací cesty a ohrožuje zejména plíce, je potřeba věnovat jim náležitou pozornost. Způsobů, jak vyčistit zahleněné plíce, naštěstí existuje více. Které to jsou?

Toxiny v dýchacím ústrojí. Jak nás ohrožují?

Dýchací cesty bývají považovány za vstupní bránu infekce. V lidském těle ale neškodí jen mikroorganismy. “V dýchacím ústrojí se nachází celá řada toxinů, jen pro příklad: chemikálie, radioaktivní látky, těžké kovy, viry, bakterie a další,” uvádí MUDr. Jonáš. Může jít také o ložiskové zbytky antibiotik a dalších látek, které v našem organismu přirozeně nemají co dělat.

Tyto toxiny a další dráždění dýchacích cest produkují větší množství hlenu, který pomáhá zachytávat škodlivé mikroorganismy a zvlhčuje sliznice. Tímto způsobem mohou vznikat ložiska, která často bývají původcem opakovaných infekcí dýchacích cest.

Proč vznikají hleny a jak s nimi zatočit?

Nadměrná tvorba hlenů v dýchacích cestách bývá také způsobena přílišnou konzumací mléčných výrobků, cukru a moučných jídel. Svou roli hraje také všudypřítomný stres.

Detoxikace plic a odstranění hlenů z dýchacích cest tak souvisí s celkovou změnou životního stylu, především jídelníčku a také s eliminací stresových faktorů. Právě stres, pocity strachu a úzkosti, které nás mnohdy pronásledují a které v nás často také vzbuzují média, lze účinně odbourávat správným dýcháním a pomocí nejrůznějších dechových technik. Dechové techniky nám mohou pomoci zklidnit dech a odstranit napětí.

Díky stresu nemůžeme správně dýchat. Nedokážeme se dobře nadechnout, proto nemáme dostatečně okysličené vnitřní orgány, motá se nám hlava nebo pociťujeme svíravý pocit na hrudi. Také si způsobujeme bloky páteře a žeber v oblasti hrudníku a plic. Proto je velice důležitý pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu, ideálně v přírodě a správné dýchání pro zdravé a odolné plíce.

Detoxikace plic zahrnuje i pohyb na čerstvém vzduchu.

Jak vyčistit a detoxikovat zahleněné plíce?

K detoxikaci je v první řadě nezbytné přistoupit komplexně. Pravá příčina zdravotních problémů se často totiž ukrývá úplně jinde, než kde se projevují následky. Jak tedy zjistíme, v čem spočívá například kašel, který se neustále vrací a dlouhodobě se jej nemůžeme zbavit? Nejlepší odpověď vám poskytne přímo vaše tělo.

Pomocí informačních preparátů a metody přenosu informací do vašeho těla i z něj, můžete v organismu odhalit ložiska toxinů, které vám dlouhodobě škodí a začít tak s účinnou detoxikací. Výběrem správných preparátů pracujete na odbourání těchto ložisek. Když zmizí příčina problému, zmizí postupně i jeho následky v podobě kašle a zahlenění.

Vyčistit zahleněné plíce a předcházet tak například devastujícímu zápalu plic, který vzniká jako následek zničujících infekcí dýchacích cest, může pomoci preparát Rescirk. Umožňuje důkladnou detoxikaci plic a celého dýchacího ústrojí.

Základem je však zdravý střevní mikrobiom, který umožňuje správnou funkci naší imunity a dokážeme tak odolat mnoha nástrahám, mikrobakteriím i viróze. Je proto vhodné propojit používání Rescirku s dalšími preparáty určenými na detoxikaci střev a obnovu střevní mikroflóry, právě k tomu účelu jsou přizpůsobené kapsle Anti-Anti B, které podporují střevní symbiózu. 

Při přetrvávajících virových onemocněních zapojte také preparát Ver. Ten samozřejmě viry nezničí, ale díky informacím stimuluje imunitní paměť. Umožňuje tak organismu porazit chronickou virovou infekci. Pomůže vám také odbourat následné komplikace, pokud jste již prodělali například koronavirus.

Preparáty jsou vhodné i jako prevence virových onemocnění nejen plic, nijak nezatěžují náš organismus.

Při detoxikaci plic se zaměřte i na střevní mikrobiom.

Prevence zánětu dýchacích cest

Detoxikace plic a účinná prevence dokáží zachránit mnohé a ochrání člověka nejen před podzimními virózami, ale také před koronavirem a nebezpečným zápalem plic.

Na závěr si tedy vše shrneme. Pro detoxikaci plic a podporu dýchacích cest v souvislosti se správnou funkcí imunitního systému doporučujeme následující:

  1. Pohybovat se na čerstvém vzduchu a rozšiřovat tak kapacitu plic.
  2. Vyloučit jednoduché cukry, mléčné výrobky a moučná jídla z jídelníčku.
  3. Věnovat pozornost správnému dýchání, dechovým technikám a duševní hygieně. Vypněte televizi a nenechte se stresovat zprávami o počtu nakažených virovými nemocemi.
  4. Pomocí metody informační medicíny zjistit pravou příčinu zdravotních potíží.
  5. Užívání preparátu Rescirk, který pomáhá detoxikovat plíce.
  6. Podpořit očistu dýchacích cest také informačním preparátem Imunokomplex a Ver.
  7. Věnovat se očistě střev a obnově mikrobiomu, zejména po užívání antibiotik.
  8. Užívat vitamín D a mít dostatek omega 3 a 6 mastných kyselin ve stravě.


Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 22. 12. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 23. 12. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ÚTERÝ 24. 12. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 25. 12. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 26. 12. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PÁTEK 27. 12. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
SOBOTA 28. 12. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v ubývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž nohou,…
více o tomto dni

Ovlivňuje bydlení naše duševní zdraví?

Skvělý článek, který připomíná, jak zásadní je prostředí, ve kterém žijeme, pro naše duševní zdraví. Právě v d...

Hodí se tepelné čerpadlo do starého domu?

Když jsme řešili vytápění našeho starého domu, tepelné čerpadlo bylo jednou z možností . :) Nakonec jsme šli d...

Arganový olej

Mně se nejvíc osvědčil arganový šampon. Vlasy jsou po něm fakt jemný a hebký, a hlavn�...

Regenerace suché a jemné kůže

Dobrý den paní Matrino, dnes trh nabízí různé druhy masti, krémů a gelů a každému n�...

Regenerace suché a jemné kůže

Dobrý den, zkuste se podívat na výrobky od vabios.com, které jsou zaměřeny právě na tu ...
Zobrazit všechna témata

První společné Vánoce: Jak je prožít v harmonii a radosti

První společné Vánoce ve dvou jsou jedinečnou příležitostí k vytvoření vlastních svátečních tradic. Můžete čerpat z oblíbených rituálů z dětství a přidat nové, které budou odrážet váš společný příběh. Rozhodová...

Jak vysvětlit větším dětem, že Ježíšek neexistuje?

Máte doma dítka, která mají tušení, že Ježíšek neexistuje? Pak se možná budete zaobírat otázkou, jak jim citlivě sdělit pravdu. Připravili jsme pro vás několik praktických tipů, díky nimž bude sdělování vánoční...

Nejlepší adventní trhy. Tipy, kam vyrazit v Česku i  v zahraničí

Je nejvyšší čas nasát pořádnou vánoční atmosféru. Koledy, svařené víno, punč, klobása na zahřátí, ale taky třeba trdelník. To všechno nabízejí tradiční adventní trhy. I když venku není sníh a rozhodně se nezdá,...

Vzdělávání v jednotřídních školách: Proč je osobní přístup klíčem k úspěchu

Vzdělávání v jednotřídních školách přináší mnoho výhod, nejen bližší přístup učitelů k dětem, ale také jejich rozvoj a zvýšení socializace. Co konkrétně jednotřídní školy a školky nabízejí? A proč by právě toto...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Na vlastní kůži: Za jediný den jsem si ušila vlastní boty. Zvládnete to taky

Ušít boty za jediný den? Nesmysl. Ruční práce, které jsou pro většinu žen relax, pro mě vždy byly noční můrou. Uháčkovala jsem jednu křivou šálu, s pletením jsem si jako levoruká nedokázala poradit a šití? Za c...

Letos pečeme na Vánoce...

Dneska se předem omlouvám těm, kteří milují Vánoce a nemůžou se jich dočkat. Protože dneska bude můj blogovej článek spíše vyhovovat těm, co je neslaví anebo nechtějí slavit pro letošek. Já se na ně vždycky těšila, ale vlivem okolností je slavit vlastně letos ani nechci...