Detoxikace plic: Jak se ubránit nejen koronaviru?
Detoxikace plic může představovat účinnou ochranu proti koronaviru. Čím větší kondice a lepší práce imunitního systému, tím větší má člověk šanci na uzdravení. Protože koronavirus postihuje dýchací cesty a ohrožuje zejména plíce, je potřeba věnovat jim náležitou pozornost. Způsobů, jak vyčistit zahleněné plíce, naštěstí existuje více. Které to jsou?
Toxiny v dýchacím ústrojí. Jak nás ohrožují?
Dýchací cesty bývají považovány za vstupní bránu infekce. V lidském těle ale neškodí jen mikroorganismy. “V dýchacím ústrojí se nachází celá řada toxinů, jen pro příklad: chemikálie, radioaktivní látky, těžké kovy, viry, bakterie a další,” uvádí MUDr. Jonáš. Může jít také o ložiskové zbytky antibiotik a dalších látek, které v našem organismu přirozeně nemají co dělat.
Tyto toxiny a další dráždění dýchacích cest produkují větší množství hlenu, který pomáhá zachytávat škodlivé mikroorganismy a zvlhčuje sliznice. Tímto způsobem mohou vznikat ložiska, která často bývají původcem opakovaných infekcí dýchacích cest.
Proč vznikají hleny a jak s nimi zatočit?
Nadměrná tvorba hlenů v dýchacích cestách bývá také způsobena přílišnou konzumací mléčných výrobků, cukru a moučných jídel. Svou roli hraje také všudypřítomný stres.
Detoxikace plic a odstranění hlenů z dýchacích cest tak souvisí s celkovou změnou životního stylu, především jídelníčku a také s eliminací stresových faktorů. Právě stres, pocity strachu a úzkosti, které nás mnohdy pronásledují a které v nás často také vzbuzují média, lze účinně odbourávat správným dýcháním a pomocí nejrůznějších dechových technik. Dechové techniky nám mohou pomoci zklidnit dech a odstranit napětí.
Díky stresu nemůžeme správně dýchat. Nedokážeme se dobře nadechnout, proto nemáme dostatečně okysličené vnitřní orgány, motá se nám hlava nebo pociťujeme svíravý pocit na hrudi. Také si způsobujeme bloky páteře a žeber v oblasti hrudníku a plic. Proto je velice důležitý pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu, ideálně v přírodě a správné dýchání pro zdravé a odolné plíce.
Jak vyčistit a detoxikovat zahleněné plíce?
K detoxikaci je v první řadě nezbytné přistoupit komplexně. Pravá příčina zdravotních problémů se často totiž ukrývá úplně jinde, než kde se projevují následky. Jak tedy zjistíme, v čem spočívá například kašel, který se neustále vrací a dlouhodobě se jej nemůžeme zbavit? Nejlepší odpověď vám poskytne přímo vaše tělo.
Pomocí informačních preparátů a metody přenosu informací do vašeho těla i z něj, můžete v organismu odhalit ložiska toxinů, které vám dlouhodobě škodí a začít tak s účinnou detoxikací. Výběrem správných preparátů pracujete na odbourání těchto ložisek. Když zmizí příčina problému, zmizí postupně i jeho následky v podobě kašle a zahlenění.
Vyčistit zahleněné plíce a předcházet tak například devastujícímu zápalu plic, který vzniká jako následek zničujících infekcí dýchacích cest, může pomoci preparát Rescirk. Umožňuje důkladnou detoxikaci plic a celého dýchacího ústrojí.
Základem je však zdravý střevní mikrobiom, který umožňuje správnou funkci naší imunity a dokážeme tak odolat mnoha nástrahám, mikrobakteriím i viróze. Je proto vhodné propojit používání Rescirku s dalšími preparáty určenými na detoxikaci střev a obnovu střevní mikroflóry, právě k tomu účelu jsou přizpůsobené kapsle Anti-Anti B, které podporují střevní symbiózu.
Při přetrvávajících virových onemocněních zapojte také preparát Ver. Ten samozřejmě viry nezničí, ale díky informacím stimuluje imunitní paměť. Umožňuje tak organismu porazit chronickou virovou infekci. Pomůže vám také odbourat následné komplikace, pokud jste již prodělali například koronavirus.
Preparáty jsou vhodné i jako prevence virových onemocnění nejen plic, nijak nezatěžují náš organismus.
Prevence zánětu dýchacích cest
Detoxikace plic a účinná prevence dokáží zachránit mnohé a ochrání člověka nejen před podzimními virózami, ale také před koronavirem a nebezpečným zápalem plic.
Na závěr si tedy vše shrneme. Pro detoxikaci plic a podporu dýchacích cest v souvislosti se správnou funkcí imunitního systému doporučujeme následující:
- Pohybovat se na čerstvém vzduchu a rozšiřovat tak kapacitu plic.
- Vyloučit jednoduché cukry, mléčné výrobky a moučná jídla z jídelníčku.
- Věnovat pozornost správnému dýchání, dechovým technikám a duševní hygieně. Vypněte televizi a nenechte se stresovat zprávami o počtu nakažených virovými nemocemi.
- Pomocí metody informační medicíny zjistit pravou příčinu zdravotních potíží.
- Užívání preparátu Rescirk, který pomáhá detoxikovat plíce.
- Podpořit očistu dýchacích cest také informačním preparátem Imunokomplex a Ver.
- Věnovat se očistě střev a obnově mikrobiomu, zejména po užívání antibiotik.
- Užívat vitamín D a mít dostatek omega 3 a 6 mastných kyselin ve stravě.
Diskuse k článku